Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wiadomo kto zostanie nowym marszałkiem województwa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2018 r. o 18:18 Powrót do artykułu
Dobra zmiana, nieudaczników awansować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Kraśnik ma nie być górą jak zajumali jeden mandat Zamościowi , według liczby mieszkańców .Czary mary jeszcze przed urną . Do tego Mulawa podstawiony na sztukę będzie głosował za inwestycjami ale nie w regionie z którego dostał mandat . I jeszcze palikociarnia zostaje wice , czy ten PiS na głowę upadł , wiem że niby nie może być gorzej jak za PSL ale powiedzmy sobie szczeże takiego regionu jak zamojszczyzna nie będzie nawet wspominany w województwie . Oj się PiS zdziwi podczas wyborów , oj się zdziwi bo co jak co ale w zamojskim mieszkają pamiętliwi ludzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy beda siedzie¢
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już z pół Kraśnika ma w Lublinie robotę. Ale glaca, już pozamiatane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej być nie może. Ten zarząd to jest recepta na to, jak przegrać parlamentarne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***bialapodlaska.pl/4168-biala-podlaska-w-miescie-powstanie-centrum-wspierania-rodziny-bialski-projekt-najlepszy?fbclid=IwAR0oHhU6I1zOKu8CrG8ga2y0Ss57HITTNDb4zNiqHk-Y9stYwI7p7Y2Onfo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja, bo tylko,w tej kategorii to można oceniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O zgrozo zaproponowany najgorszy skład w historii samorządu. Egzekutywa PIS-u wybiera , a nie tzw.wybrancy do sejmiku??? To już decyzje społeczne się nie liczą tylko partyjne układy.Jak można kogoś wyznaczać w W-wie na stanowiska /o dziwo/samorządowe w Lublinie.Jak można awansować kłamcę,nieudacznika i rasowego wazeliniarza, podczas gdy miejscowe  społeczeństwo pokazuje mu czerwoną kartkę???Dotychczas zachowywano przynajmniej pozory demokracji,a teraz BMW!!! To zakrawa na kpinę z ludzi!
 był znacznie gorszy Zdrojkwski, Olborski, Grat, Grabczuk i Sobczak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz widze to przerazenie w szeregach ZSL i KOndonów, stawiam skrzynke wódki  że te dyrektorki, i partyjniacy co obsiadli UMWL zamierzaja jeszcze jutro złożyc wypowiedzenie zeby nie wpasć w łapy nowej Władzy w tym akurat składzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek to może w komisji skrutacyjnej być w zarządzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam człowieka, ale skoro politbiuro z Nowogrodzkiej mówi że się nada to ave cezar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można wybrać takich ludzi stawiarski wielki minister od nic nie robienia następny Wojciechowski już raz się popisał czy w tym. Pisie nikt rozumu nie używa kto wybiera takich ludzi oni co najwyżej to mogą rozwalić jeszcze bardziej wojewudztwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrząc na tych ludzi można pomyśleć że gdzieś ogród zoologiczny zlikwidowano- niezła menażeria! sami obcy, nawet wójt się trafił. choć to i tak nieźle, mogliśmy oborowego z Gródek dostać albo stajennego z Janowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt że nie michalkiewicz, bo on wszedzie ciagnie za sobą miernoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim trolom co pracują na Grottgera co dostali sowite nagrody świateczne. Wam dydekuje te słowa  To ostatnia niedziela  dzisiaj się rozstaniemy,  dzisiaj się rozejdziemy  na wieczny czas.  To ostatnia niedziela,  więc nie żałuj jej dla mnie,  spojrzyj czule dziś na mnie  ostatni raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gałaszkiewicz powinien być marszałkiem !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, wiech wymiotą złodziejskich dyrektorów, którzy są pod marszałkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Pana zastepce burmistrza zapamietam nastepujaco, przyszedlem na rozmowe w sprawie pracy do UM i Pan wymieniony w artykule poszedl porozmawiac z innym kandydatem na osobnosci ktorego na koniec poklepal do plecach, natomiast ja w tym czasie poszedlem na rozmowe z komisja ktora mi zadawala pytania. Rozmowala trwala 3 minuty, najkrotsza w zyciu i najbardziej zenujaca, moze dlatego ja zapamietam. Jak sie mozecie domyslac, osoba ktora rozmawiala z vice-burmistrzem dostala prace :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Bogna zamierza łączyć pracę w zarządzie z pracą w TVP Lublin  i dalej udawać bezstrona dziennikarkę?
 Jako członek zarządu pewnie zrezygnuje z roboty w TVP.  Ciekawe gdzie Janek będzie pracował????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grunt że nie michalkiewicz, bo on wszedzie ciagnie za sobą miernoty.
 Profesor jest OK !!! ps. czyżby to była kara Jarosława, że miernoty nie chciał poprzeć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...